The Hangover – Felekten Bir Gece Serisi Torrent Film indir | Hızlı Torrent

The Hangover – Felekten Bir Gece Serisi Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Efsanevi filmler arasında yer alan Hangover serisi , sıkı dost olan arkadaşlarından birinin evlenmesi üzerine bir bekarlığa veda eğlencesi için yola çıkarlar . Asıl parti ve eğlence o zaman başlar 🙂 İzlerken asla sıkılmayacağınız zevk alacağınız bir film . Filmlerimizi takip etmek için ; www.oyna1oyun.com/torrent-film sayfasını sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz 🙂

İyi seyirler

Türkçe Altyazısını İndir

Türkçe Dublajını İndir

The Hangover 1 – https://cloud.mail.ru/public/Cr3W/mam32T2V3

The Hangover 2 – https://drive.google.com/file/d/0B2FvKRH6OQTIaThGVUk4a2pqa28/view

The Hangover 3 – https://yadi.sk/d/5uNJCgTOkwF4u

Inception – Başlangıç Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Inception – Başlangıç Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Rüya paylaşım teknolojisinin kullanımıyla kurumsal sırları çalan bir hırsız, bir CEO fikrinin fikrini dikte etme görevini üstlenir.
Dominick “Dom” Cobb (Leonardo DiCaprio) yetenekli bir hırsızdır. Rüya görme anında insanların bilinçaltına girerek önemli sırları çalmaktadır. Son kurbanı Japon işadamı Saito (Ken Watanabe) ‘dir. Saito’nun bilinçaltının derinliklerinde dolaşırken ölen karısı Mal’i görür ve çalma işi başarısız olur.
Bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmıştır. Bundan kurtulması için mükemmel bir fırsat yakalar. Kaybettiği her şeyi geri alabileceği son bir iş. Tabii mükemmel “Başlangıç”ı tamamlayabilirse. Bu sefer zihinden bir şey çalınmayacak onun yerine bir fikir yerleştirilecektir.

Türkçe Altyazısını İndir
Türkçe Dublajını İndir

Looking Glass Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Looking Glass Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Bir çift, bu garip, gizemli olayların ortaya çıktığı bir çöl moteli satın alır.
Ray (Nicolas Cage) ve eşi Maggie (Robin Tunney), yeni bir başlangıç yapmak için çölün ortasındaki eski bir moteli satın alır. Ray, çift taraflı bir ayna sayesinde bir odada yaşanan cinayete tanık olduğunda işler kötüye gitmeye başlar. Çift bir yandan kaçmaya çalışırken, motel ve ziyaretçileriyle ilgili dehşet verici yeni sırlar keşfederler.

[note color=”grey”]Türkçe Altyazısını İndir[/note]
Türkçe Altyazısını İndir

The Strangers: Prey at Night – Ziyaretciler: Gece Avı Torrent Film indir | Hızlı Torrent

The Strangers: Prey at Night – Ziyaretciler: Gece Avı Torrent Film indir | Hızlı Torrent (Türkçe Altyazılı)


Gece için tenha bir mobil ev parkında kalan dört kişilik bir aile, takip ediliyor ve üç maskeli psikopat tarafından avlanıyor.
Bir aile, bir grup akrabayla birlikte kalacakları mobil ev alanına geldiklerinde şaşkınlığa uğrarlar. Bu ıssız yerleşim alanında kimse yoktur ve herkes gizemli bir şekilde götürülmüş gibidir. Bilmedikleri şey ise karanlıkta gizlenmekte olan üç maskeli psikopatın onların her hareketini izlediğidir. Bu tehlikeli üçlü, ailenin hayatta kalmak için neleri göze alabileceğini test etmek için her yolu deneyecektir…

Peter Rabbit – Tavşan Peter Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Peter Rabbit – Tavşan Peter Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Beatrix Potter’ın bir çiftçinin sebze bahçesine sızmaya çalışan bir asi tavşanın klasik masalının özellik uyarlaması.
Beatrix Potter’ın klasik masalından beyazperdeye uyarlanan animasyon filmde, asi bir tavşan ve arkadaşlarının bir çiftçinin sebze tarlasına gizlice girmeye çalışması ve çiftçinin onları kovalama çabasını anlatıyor.

http://www.turkcealtyazi.org/mov/5117670/peter-rabbit.html

The Punisher – İnfazcı & War Zone Torrent Film indir | Hızlı Torrent

The Punisher – İnfazcı & War Zone Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Özel ajan Frank Castle iyi bir aile yaşantısı olan ve hayatta istediği herşeye ulaşmış, mutlu bir adamdır. Castle, Delta Force ve FBI’daki görevleri sırasında çok sayıda ölü görmüştür. Bu zor işten için kendisini ailesiyle sakin bir yaşama adamak ister. Kendisine son bir görev verilir. Ancak, işler yolunda gitmez ve genç bir adam Bobby Saint, öldürülür.Daha sonra ailesi Castle’ın ailesi öldürülür. Öldü sanılan Frank şans eseri hayatta kalır. Sevdiklerini elinden alanlardan intikam almaya and içer. Artık o hem yargıç, hem jüri, hem de cellâttır.

Eski bir Delta Force üyesi olan Frank Castle tüm ailesinin, yer altı dünyasının önde gelen isimlerinden Howard Saint’in adamları tarafından öldürülüşüne tanık olur. O artık intikam için yanıp tutuşan, farklı biridir. Castle ölmüş, İnfazcı doğmuştur…

The Outsider indir Torrent Film indir | Hızlı Torrent

The Outsider indir Torrent Film indir | Hızlı Torrent


Yabancı — The Outsider 2018 filmi, 2018 yapımı dram/gerilim kategorisinde bir film. Film 2. Dünya Savaşında geçmekte olup Japonyada çekilmiştir. Esir olan amerikan askerlerinin şeyler dram, gerilim konuları işleniyor, birgün jakuza çetesinden bir hücre arkadaşı sayesinde kurtuluyor ancak burda bitmiyor tabiki olaylar yeni başlıyor ve hapisten çıkmasının bedelini ödemek zorunda kalıyor. Biranda kendisini suç dünyasında bulan amerikalı saygı ve güç kazanmak için verdiği mücadeleleri anlatan güzel bir film. Diğer filmler için torrent film diğer filmlere bakmayı unutmayın.
The Outsider hakkında görüşlerim
Gelelim yorum kısmına şuan imdb popülarite sıralamasında 16.sıraya kadar yükselmiş durumda yaklaşık 50 sıralık bir yükselme ile. Buyüzden de siteye eklemeye karar verdim. Filmi izledim ve 2. dünya savaşına meraklılar için o dönemi kısmen yansıtan bir film izleyebilirsiniz yani ancak bir savaş filmi olmadığını belirteyim drama/suç filmi 6,3 puanını bence hakediyor.

Dallas Buyers Club – Sınırsızlar Kulübü Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Dallas Buyers Club – Sınırsızlar Kulübü Torrent Film indir | Hızlı Torrent


Film, uyuşturucu bağımlısı ve HIV taşıyıcısı Ron Woodroof’un hayatından esinleniyor. Ron Woodroof’a 1986 yılında AIDS yüzünden 30 günlük ömür biçilir. Teşhiş sonrası FDA kurumundan yasal onaylı olarak kullanabileceği tek ilaç olan AZT’yi almaya başlayan Ron hızla ölümün eşiğine doğru sürüklendiğini fark eder. Çareyi ABD’de yasal olmayan ama dünyanın dört bir yanında bulunan, doğal ilaçlara başvurmakta bulur. Kendisiyle ilgilenen doktorlardan biri olan arkadaşı Eve Saks’ın da yardımıyla Ron farkıdna olmadan çevresindeki hastlar içinde bir iletişim ve satış ağı kurmuş olur. “Dallas Buyers Club” olarak bilinen bu oluşum FDA’nın tedavisi yerine alternatif tıbbı tercih edenlerin çaresi olur ve dahası hastalar üzerinde onaylı AZT’den daha çok işe yarar. Fakat durum çok geçmeden fark edilir ve ilaç firmaları ve FDA Ron’a karşı büyük bir savaş açar.
1985 yılında Dallas, elektrikçi ve hırsız Ron Woodroof, AIDS hastalarına hastalık teşhisi konduktan sonra ihtiyaç duydukları ilaçları almalarına yardımcı olmak için sistem etrafında çalışır.

MOLLY’S GAME (2017) 1080P 720p Torrent Film indir | Hızlı Torrent

MOLLY’S GAME (2017) 1080P 720p Torrent Film indir | Hızlı Torrent

Molly’nin Oyunu filmini 1080p ve 720p seçenekleriyle Full HD Torrent film indir olarak görüntülüyorsunuz.

Filmin Konusu: Molly Bloom, olimpiyatlarda bulunan kayak sporunda büyük bir hezimete uğramıştır. Ardından Amerikanın elit kesimine yüksek oranda fiyatlı poker oynatan Bloom’un başından geçenler anlatılıyor.
Dünyanın en seçkin yüksek bahisli poker oyununu oynayan ve bir FBI hedefi olan Olimpik klaslı bir kayakçı olan Molly Bloom’un gerçek hikayesi.